Myślę, że nie przesadzam mówiąc, że na co dzień ktoś prosi mnie, czy mogą one osiągnąć przybywających do Londynu z „tylko” 1,000 euro. Niestety nie jest łatwo znaleźć poprawną odpowiedź na wszystkie okazje, ale postaramy się dokładnie analizować sytuację, aby sprawdzić, czy możemy spełnić nasze marzenie będzie do Londynu! Czytając strony tej strony, jak wiele żyć WĄSKIm miesiącu w Londynie i szukasz pokoju w Londynie, można łatwo odgadnąć, jak trudno jest pójść do Londynu tylko 1,000 euro.

Odpowiedź brzmi:
„To zależy! Istnieją pewne czynniki, które nie zależą bezpośrednio od nas i to będzie, że 1,000 euro będzie wystarczające, ponieważ może to również zdarzyć, że trzeba co najmniej 1,500. „

Przeanalizujmy dlaczego:
Zaraz po przybyciu do Londynu, pierwszy koszt będzie zakwaterowanie. Najlepsze miejsce do spania w pierwszych dniach jest prawdopodobnie „Hostel”. Nie można spędzić średnio 20 funtów za noc, co nie jest dużo w porównaniu do naszego początkowego w formie bufetu, ale problem będzie, gdy będziemy musieli szukać pokoju w mieszkaniu wspólne, gdzie żyć.

W rzeczywistości są dwa podstawowe rozwiązania:

  • Znajdź dom, który odzwierciedla nasze życzenia i udogodnienia. Pokoje te zazwyczaj są wynajmowane przez kontrakt, który przewiduje minimum pobytu (zwykle 3 miesiące, ale czasami jest wystarczająca), a przede wszystkim zapewnić duży depozyt (który w większości przypadków jest równa jeden miesiąc czynszu) tym przypadku 1,000 euro nie są absolutnie wystarczające.
  • Inną możliwością jest znalezienie pokoju, który zapewnia kaucję tylko jeden/dwa tygodnie. Zazwyczaj pokoje te są zarządzane przez agencje, które żądają niewielkiej prowizji za rezerwację.

Zróbmy dwa obliczenia o ile będziemy wydawać do wynajęcia w pierwszym miesiącu w Londynie:

  • Rejestracja do agencji 100 funtów
  • 1 tydzień depozytu 180 funtów
  • Trzy tygodnie wynajęcia 360 funtów
  • Razem 640 funtów

640 funtów odpowiadają Plus lub minus 700 euro (waluta ze zmianą do 1,10). Jak widać mamy tylko 300 euro w lewo, które zostaną wydane na żywność i transport. Abonament na autobus liczy 53 Punds miesięcznie, jeśli pierwsze dni w Londynie będzie bez kuchni będzie to poważna rzecz! Ale jak widać z 1000 euro, ciągnąc linę dużo, możesz być w Londynie.

Aby zaoszczędzić na tym, co zostało powiedziane, zanim możemy poruszać się na dwa sposoby:

  • Przyjazd do Londynu w pokoju już zarezerwowanym z Agencją. Posiadanie własnej kuchni od pierwszego dnia pobytu pozwoli zaoszczędzić dużo i ze wspólnym pokojem kosztuje mniej niż schronisko.
  • Znajdź tańszy pokój. Cena 95 funtów jest cena za osobę w pokoju dwuosobowym w okolicy ½ dobrze obsługiwane przez środki transportu. Wchodząc do strefy 2, ale nieco dalej od centrum, a może biorąc Triple zamiast podwójnego spadku cen co najmniej 10-15 funtów tygodniowo. Sprawdź swoje konta i sprawdzić, czy może być warte, czy nie.

WNIOSEK: Myślę, że jest teraz jasne, dlaczego odpowiedziałem „zależy” od tego, czy 1,000 euro są wystarczające, aby przejść do Londynu. Trzeba pamiętać, że w tym miesiącu trzeba absolutnie znaleźć pracę i że w niektórych przypadkach pierwsze „wynagrodzenie” widać po 2 tygodniach pracy. Jak widać 5,000 zloty jest minimalna liczba i to wystarczy trochę pecha, aby wrócić do domu.