Jak przygotować idealny program nauczania w języku angielskim!

Pierwszą zasadą dla każdego, kto chce znaleźć pracę na lądzie w Londynie (lub w jakimkolwiek innym mieście, w którym angielski jest używany) jest to, że przygotowanie skutecznego programu nauczania w języku angielskim naturalnie. W Internecie istnieje wiele gotowych modeli, ale trudno znaleźć najbardziej odpowiednie dla nas. W rzeczywistości, lepiej jest zacząć od podstawowego programu nauczania, a następnie zmodyfikować go w taki sposób, aby dostosować go do naszych potrzeb. Oto kilka wskazówek, jak przygotować Curriculum Vitae!

Podstawowe pojęcia, które należy znać

List motywacyjny: jest to list, że firmy programu nauczania. W niektórych przypadkach jest to ważniejsze z samego programu nauczania, ponieważ pozwoli to, kto przyjmuje to, co nasza podstawowa wiedza i doświadczenia, powody, dla których stosujemy się do pracy i powodem, dla którego powinni nas założyć, a nie do innych. List motywacyjny musi być napisany w języku angielskim. Radzę, aby go przeglądowi przez ekspertów anglojęzycznych.
CV-Curriculum Vitae: Życiorys (zwany także CV) zawiera krótki opis naszej pracy i kariery edukacyjnej.
Wznowić: wiele razy znajdziemy w Internecie słowo „podsumowuje” to nic innego niż synonim programu nauczania. W rzeczywistości jest ona uważana za KRÓTKą wersję programu nauczania. Bardzo schematyczne i krótkie.
Zastosowanie: zastosowanie lub zastosowanie oznacza złożenie wniosku o pracę.

Oto 5 zasad, aby zbudować doskonałe CV:

  • CZYSTE i jasne: wiele osób stara się zrobić kompleksowy program nauczania myślenia, że w ten sposób będą się uwagę wywiadu. FATALNY BŁĄD. Program nauczania musi być prosty i czytelny. Natychmiast musi być możliwe zrozumienie wiedzy i umiejętności na pierwszy rzut oka.
  • Proszę wskazać tylko potrzebne dane: w programie nauczania musisz określić tylko to, co ma do czynienia z twoją karierą zawodową. Załączone informacje będą ciągnąć wywiad, który pójdzie do następnego nauczania bez oceny, czy może jesteś idealnym kandydatem do pracy.
  • Obiektywne opisy: nie będziesz musiał wydawać opinii na temat swojej kariery zawodowej, ale wyjaśnić w sposób obiektywny, co praca wykonywana przez Ciebie została. Nie musisz dać żadnej osobistej opinii, jak „Myślę, że zrobiłem dobrą robotę, itp.”, ale tylko takie informacje, jak „Zrobiłem projekt tego rodzaju, stworzyłem to, mam zmodyfikowane, że.”
  • Użyj porządku CHRONOLOGICZNym POTOMKiem: wywiad chce wiedzieć, co zrobiłeś niedawno, nie, że 7 lat temu zrobiłeś dwa tygodnie kurs rachunkowości. Z tego powodu jest zawsze na miejscu, aby rozpocząć z nowszą pracą. To samo odnosi się do kariery studenckiej.
  • Nie KŁAMIą, nigdy: nie ma nic bardziej głupiego niż mówienie leży w życiorysie. Jeśli program nauczania jest napisane, że wiesz, jak korzystać z danej maszyny lub, że wiesz, jak budować strony internetowe, wywiad z pewnością powiedzieć, że to prawda, ale w tym samym czasie będziemy chcieli zrozumieć swoją wiedzę lepiej, zadając pytania.
    Jeśli kłamałeś, zostaniesz złapany i wszystkie programy zostaną poddane dyskusji. („Jeśli kłamałeś do tego punktu, to czy też kłamałeś inaczej?). Dlatego musimy zawsze mówić prawdę. W przypadku, gdy chcemy określić konkretne umiejętności (na przykład języki programowania) najlepszym rozwiązaniem jest określenie poziomu znajomości każdego z nich (początkujący, Średniozaawansowany, zaawansowany itp.).

Jeśli chcesz omówić swój program nauczania, sugestie i poprawki… Napisz to na forum!