Londyn! Obywatele europejscy widzą, że po raz pierwszy jeszcze przed rozpoczęciem lotu do Wielkiej Brytanii, przy wymianie euro z funta.

Funt stawki między 1,30 i 1,10 euro, przynajmniej w tej chwili. Wszystko kosztuje więcej, od papierosów do jedzenia, jednak ważne jest, aby nie poddawać się. Istnieją rozwiązania dla wszystkich i dla wszystkich budżetów. Co wpływa na więcej jest zdecydowanie Wynajem mieszkań i środków transportu. W celu oszczędzać w Londynie nie jest konieczne, aby pozostać w domu, możliwe jest organizowanie pełnych dni bez wydać dużo.
Zaczynając od śniadania, można wybrać, aby zrobić to w domu, lub wydatków bardzo niewiele, tylko £2,50. W Londynie prawie wszystkie muzea mają wstęp wolny, spacery lub wylegiwanie się w parkach, nie kosztuje nic. Na obiad, jeśli zwrócić uwagę, znajdziesz wiele miejsc, gdzie można jeść posiłki w formie bufetu w ustalonych cenach. Koszt, który ma najwięcej wpływu na wynagrodzenie Londyńczyków jest czynsz. Ale to jest tylko turysta cierpieć, ponieważ Brytyjscy pracownicy, oczywiście, otrzymują odpowiednie wynagrodzenie. Jest oczywiste, że średnie wynagrodzenie w języku angielskim jest wyższe niż na przykład włoski.

Oto kilka przykładów:

Nauczyciel 90/100 funtów dziennie

Clerk 8/15 funtów na godzinę

Sekretarz 9/12 funtów na godzinę

Recepcjonistka 200/250 funtów tygodniowo.

Niektóre gospodarcze sieci supermarketów, gdzie można zaoszczędzić pieniądze przez zakupy: Tesco, Islandia, Sainsbury i Somerfield są ważne rozwiązania i są rozproszone po całym mieście. Lepiej przyjść do Londynu z dobrym budżetem, ale także z dobrym planem, aby uniknąć niepotrzebnych strat. Opierając się na agencji jak nasza jest zdecydowanie najlepszym wyborem. Wiele klubów nocnych, podczas licznych imprez, takich jak wspaniałe imprezy uniwersytecki, pozwalają dostać się w naprawdę obniżonej cenie i cieszyć się napojami wydatków zaledwie kilka funtów.