W odniesieniu do wyboru pokoju, Londyn oferuje niezliczone możliwości. Choć, to należy pamiętać, że jest to bardzo trudne do znalezienia pokoju z wszystkich pożądanych funkcji, takich jak preferowane miejsce, Cena i kolegów akcji w środku. Jeśli zdecydujesz się wynająć pokój w Londynie, zawsze dostać się do swego rodzaju kompromisu, takich jak być zadowoleni z obszaru, lub z jakością pokoju.

Oczywiście to stwierdzenie jest skierowane do wszystkich tych ludzi, którzy przychodzą do Londynu do pracy i dlatego nie mają dużo oszczędności, a nawet mniej do squander. Z pewnością każde rozwiązanie mieszkaniowe ma swoje zalety i wady. Jeśli jesteś profesjonalnym na przykład, możesz zdecydować się na wynajem mieszkania w centrum, lub wziąć jeden pokój, aby zachować swoją prywatność, nie dzieląc swoje miejsce z nikim.

Jeśli nie jesteś w Londynie, aby mieć doświadczenie językowe i uczyć się angielskiego. To na pewno najlepsze rozwiązanie jest po prostu wziąć jeden dom ze wspólnymi pokojami. Londyn jest zdecydowanie jednym z najbardziej zaawansowanych miast w Europie, a więc może się zdarzyć, aby dzielić mieszkanie z angielskim, hiszpańskim, francuskim, etc… i to pozwoli Ci uczyć się języka znacznie szybciej, wykonując zawsze podczas próby komunikowania się.

Jeśli jesteś 4 lub 5 przyjaciół, którzy chcą uzyskać doświadczenie w Londynie można również wybrać do wynajęcia całego mieszkania, a także płacić miesięcznie, przypisując miejsca wolisz. W ten sposób będziesz dzielić swój pokój w Londynie z najlepszym przyjacielem.