Przypomnijmy, że Londyn jest wielkim miastem z własną kulturą i innym językiem mówionym. Więc to jest normalne, aby czuć się w trudnej sytuacji podczas pierwszej wizyty, i ważne jest, aby nie być pod wpływem lub przestraszony wszelkiego rodzaju nadmiernej wiadomości z gazet. Generalnie istnieją dziesiątki pytań, które osoba ma przed wyjazdem, ale wolimy skupić uwagę tylko na niektóre z najczęstszych pytań na temat Londynu.

 • Czy euro jest akceptowane?
  Nie, euro nie jest akceptowane. Sklepy, które je akceptują, są naprawdę nieliczne.
 • Gdzie mogę zmienić euro w funta (Funt szterling)?
  Proponujemy kupić funtów w swoim własnym banku. To dobry porządek je trzy lub cztery dni przed datą wyjazdu, aby uniknąć problemów. W Londynie można zmienić euro na lotnisku, w banku lub w odpowiednich biurach wymiany, ale trzeba będzie zapłacić znacznie wyższą stawkę.
 • Czy łatwo jest wycofać kartą debetową lub kredytową w angielskich oddziałach bankowych?
  Tak, nie ma problemu w Londynie, aby zebrać lub zapłacić kartą kredytową Europian. Nawet z bankomat można wycofać bez problemu. Uważaj na prowizje, które mogą być wysokie i zależą od banku.
 • Czy są dzielnice, aby uniknąć, ponieważ są one najbardziej niebezpieczne?
  Radzimy unikać obszarów o słabym systemie transportowym. East London był jednym z mniej bezpiecznych obszarów stolicy, aż do dekady temu, ale teraz został całkowicie oczyszczony, również dzięki olimpiadzie 2012, które gościło. Obecnie obszar ten jest miejscem do zebrania dla wielu młodych ludzi, którzy pochodzą z całego świata.
 • Jak wygląda Pogoda w Londynie?
  Trzeba wziąć pod uwagę, że Pogoda w Londynie zmienia się często w ciągu dnia ze względu na bardzo wietrzny obszar jego położenie geograficzne. Na przykład, włoski, który przyjdzie w Londynie w lecie nigdy nie będzie czuć się zbyt gorąco, ponieważ temperatura tutaj jest nieco niższa niż we Włoszech. Innym ważnym punktem jest deszcz: Pada dużo w Londynie, ale deszcz prawie nigdy nie jest gwałtowny, Ponadto ze wszystkimi sklepami, pubami i restauracjami, gdzie można zachować deszcz, nie będziesz potrzebował parasola.
 • Jakie są główne atrakcje Londynu?
  Muzeum historii naturalnej jest z pewnością idealnym miejscem dla tych, którzy kochają naturę. Wstęp jest bezpłatny i jest czynny od poniedziałku do niedzieli. Muzeum jest łatwo dostępne metrem, posiada jedną z największych zbiorów historii naturalnej na świecie. Wystawy nie można przegapić jest to, że dedykowane do dinozaurów, zbiór minerałów i dużej galerii sześciu ssaków.
Kolejną rzeczą, nie zapomnieć jest z pewnością jeździć na London Eye, który jest atrakcją dla miasta Londyn. Wiele turystów może podziwiać widok tego pięknego miasta od 135 metrów wysokości. London Eye jest naprawdę znaczący szczególnie w czasie świąt Bożego Narodzenia, gdy jest ozdobiony tysiącami świątecznych świateł.