W Londynie nie tylko odwiedzamy kolekcje, które są jednymi z najpiękniejszych na świecie w muzeach, odwiedzamy je za darmo! Bez względu na zainteresowanie, od najnowszej sztuki, do archeologii, nauki, literatury, muzyki, znajdziesz Muzeum lubisz. A jeśli jest to jedna z wielu zbiorów narodowych, wstęp będzie wolny.

Muzeum Brytyjskie

Na zewnątrz Muzeum Brytyjskiego już wiele mówi.

Całkowicie neoklasycystyczny z kolumnami doryckimi i centralnym tympanon przypominający grecką architekturę. To nie przypadek, że Muzeum otrzymuje dekoracje Partenon z Aten wśród swoich największych dzieł. Muzeum przeglądy różnych okresów historycznych od czasów prehistorycznych w sumie 6 000 000 przedmiotów, z których niektóre nie są widoczne dla publiczności. Urodzony w prywatnej bibliotece Pana. Hans Sloane w 1753 i został z powodzeniem zakupiony przez brytyjski rząd w 1759. Wewnątrz budynku odbyła się praca i duży zadaszony plac został również utworzony, zwany wielki sąd królowej Elżbiety II, prostytuowany przez kopułę szkła. Dziś jest to Czytelnia Biblioteki Brytyjskiej. Wejście do British Museum jest bezpłatne, wśród jego „skarby”, jak dekoracje Partenon również pamiętać, że istnieje bardzo słynny Kamień Rosetta.

Muzeum wojny cesarskiej

To muzeum, zaprojektowane przez Georges’a V, zbiera elementy balistyczne ze wszystkich wojen walczonych przez armię brytyjską w XX wieku. Wewnątrz znajdziemy bronie wszelkiego rodzaju, samoloty, czołgi, pojazdy wojskowe, dokumenty audiowizualne II wojny światowej (jak wiele świadectw żołnierzy z przodu), fotografie, dokumenty, libratry, dzieła artystyczne i wiele innych, w tym lot Symulator, który napędza Cię w walce powietrznej pierwszy z przodu.

Ostatnią sztukę dodaną jest wystawa Holokaustu, trwająca intensywna wystawa, która zajmuje się prześladowaniami narodu żydowskiego podczas II wojny światowej. Imperial War Museum jest na Lambeth Road (Lamberth North-Elephant & Castle) i jest otwarty przez cały tydzień od 10am do 6pm, wstęp jest bezpłatny.

Londyńskie Akwarium

Londyńskie Akwarium

Londyńskie Akwarium jest jednym z największych w Europie gabloty akwarium. Wystawa United instrukcje i rozrywka w podróż przez odkrycie RIVERSN jezior i oceanów na świecie. London Aquarium rekonstruuje idealne siedlisko 350 gatunków w ponad 50 gabloty, Clownfish Stingrays, Moonshine Muraignes i wreszcie rekiny.

Będziesz świadkiem Atlantyku pokazuje, jest nawet zespół nurków, którzy karmią rekiny własnymi rękami. Położony w hrabstwie Hall, London Aquarium to spektakularna atrakcja, która rośnie na trzech piętrach w sumie około 2 000 000 litrów wody. Idź do London Aquarium na wielki dzień z rodziną

Przy prezentacji kodu Smartsave będziesz miał bardziej ekonomiczną cenę (mniej £20 dla 6 osób). Od 15 grudnia do 6 stycznia w londyńskim akwarium, dorośli i dzieci będą mogli zobaczyć Santa w swojej jaskini i jeśli masz szczęście będzie można go zobaczyć podczas nurkowania karmić ryby.

Ma innych przyjaciół w London Aquarium, Matry i jego najlepszy przyjaciel Seagull Sydney, który w ich show lalek spotkać inne postacie jak SIMBAD Sea Lion, Harriet pustelnik, Miranda syrenka i Talluah Tuna. Pokazują one 4 razy dziennie, a Marty i jego przyjaciele będą uczyć dzieci wszystko o morzu bezpieczeństwa, przyjaźni i jak patrzeć na Oceanie inaczej. Będą też inne działania, takie jak pakiety zabawy i quizy dla wszystkich odwiedzających.

Pani Tussauds

Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds

Po wprowadzeniu Muzeum Tussauds, może uważasz, że jest to możliwe, aby podróżować w czasie: The Beatles są jeszcze siedzi na kanapie, Michael Jackson uśmiecha się i nie jest również Adolf Hitler, który nadal pragną terroru z własnej. Szaleństwo. Ale jeśli przyjrzeć się uważnie nie tylko zobaczyć postacie z przeszłości: Królowa Elżbieta II przewodnicy nad wszystkim, a Kelly Minogue śpiewa otoczony przez fanów. Muzeum Figur Woskowych w Londynie jest jednym z najlepszych atrakcji, z dużą ilością znaków na wyświetlaczu wewnątrz. Pierwsza kolekcja była dziełem Marie Tussauds, szwajcarski rzeźbiarz, który w 800 zaczął rozmnażać się w postaci wosku ścięty i kto, przeniesienie z Paryża do Londynu wziął je z nią. Muzeum Tour jest dostępny za opłatą 25 funtów.

Muzeum Londynu

Muzeum Londynu jest jednym z największych muzeów na świecie w historii jednego miasta. A jeśli jest jedno miejsce, które zasługuje na przeanalizowane w szczegółowy sposób, jest to kapitał brytyjski, z jego historii Rzymian do Sarasins do dziś. Istnieje ponad 2 000 000 eksponatów w strukturze, która jest częścią niezwykłego kompleksu Barbican, zainaugurowany w 1982 i był uważany za angielski odpowiedzi do centrum Pompidou w Paryżu.

Galeria Narodowa

Umowa z Tate gwarantuje, że Galeria Narodowa ma jurysdykcję w całej sztuce światowej aż do 1900. Jednak nie przeszkadza to w otrzymaniu dzieł sztuki do początku wieku, jak te z Picasso, ale prawdziwą atrakcją tego muzeum są zbiory renesansu, które, między innymi, portami włoskich klejnotów. Trasa podąża za szlakiem cronologicznym, zaczynając od skrzydła Sainsbury, którego wejście znajduje się na północnym dostępie do Trafalgar Square. Nie można przegapić między innymi Virgin skał Leonarda, Bitwa pod San Romano di Paolo…. Ale lista może zakończyć przechodzi Tiziano Goya, Canaletto, impresjonistów.

Narodowe Muzeum morskie

Narodowe Muzeum morskie

Zwiedzanie przez około 1 500 000 ludzi rocznie, Narodowe Muzeum Morskie jest jednym z największych muzeów marynarki wojennej na świecie, zawierające modele, wystawy, trofea z całego świata. Ale nie sądzę, że jest to tylko historyczna podróż śladami angielskiej marynarki wojennej. Jako jeden z najlepszych muzeów w Londynie, ten oferuje również możliwość eksperymentowania z interaktywnych doświadczeń. Dzieci, ale także dorośli, znajdą zabawę w galerii wszystkie ręce i spróbuje profesjonalny symulator marynarki wojennej.

Muzeum historii naturalnej

Muzeum historii narodowej jest Muzeum marzymy o tym, kiedy po raz pierwszy usłyszeć o dinozaurach i wyobrazić sobie je. Tutaj można zobaczyć szkielety dinozaurów, jak również wiele innych gatunków zwierząt. Naturalne Muzeum historii nazywa się również Katedra natury, być może trochę z powodu gotyckiego Aspet zbudowany w 1881. Muzeum znane jest z poszukiwania środowisk: minerałów, botanicznych, zoologicznych, paleontologii i entomologii. Można tu znaleźć książki i gatunki o ogromnej wartości naukowej.

Muzeum Nauki

Muzeum nauki jest Muzeum dla miłośników nauki, dla tych, którzy nadal chcą wiedzieć więcej, lub kto chce zanurzyć się w przeszłości wykonane z elektroniki, lub przyszłości wirtualnej rzeczywistości. Wiedza naukowa zdobyta w ciągu ostatnich 300 lat, dzielona przez około 40 galerii z 2000 wystawy, w muzeum nauki znajduje się w zasięgu każdego z Gaffe.

Tate Britain

Przed otwarciem siostry „Modern” zbierała zbiory sztuki narodowej współczesnej. Teraz ten neoklasycystyczny budynek poświęcony jest tylko angielskim artystom, ale w ostatnich latach ma się na nowo, podkreślając geniusz malarzy, takich jak William Turner i Francis Bacon. Odbywają się tu również imprezy i imprezy, które sprawiają, że jest to jedno z najciekawszych i najbardziej ważnych miejsc na londyńskiej scenie kulturalnej. Nie przegap pierwszy piątek miesiąca, „Late at Tate”, w którym Muzeum pozostaje otwarta do 22h.

Tate Modern

Tate Modern

Stara Elektrownia na południe od Tamizy organizuje Tate Modern, Brytyjskie Narodowe Muzeum sztuki współczesnej. Ogromna kolekcja zawiera dzieła wszystkich głównych mistrzów 1900, wśród których Picasso, Matisse, overrealises. Wśród najciekawszych w międzynarodowej panoramie artystycznej odbywają się wystawy sztuki współczesnej. Po prostu widok przez duże okna z widokiem na most Millennium i Katedra św Pawła i wejście do imponującej Turbine Hall pochodzą z tego wyjątkowego muzeum.

Victoria & Albert Museum

Poważną definicją jest to, że najważniejszym Muzeum na świecie w sztuce stosowanej. Ale to naprawdę znaczy wszystko, Victoria & Albert Muzeum honoruje każdy rodzaj sztuki i designu i gospodarze fascynujące dzieła wykonane w 3000 roku stary łuk przez najbogatszych kultur na świecie. Tutaj można przeglądać niesamowite kolekcje ceramiki, mebli, mody, szkła, biżuterii, fotografii, rzeźb, tkanin i obrazów. Przykładem tej sławy Muzeum jest fakt, że zawiera dwie warstwy Galerie z najsłynniejszych rzeźb w historii sztuki, w tym między innymi kopię kolumny Traiana, identyczne z oryginałem Rzymu, tylko podzielone na dwie części trzymać go w Roo Pan.