I zawsze używane, aby uzyskać hipnotyzowany przez filmy James Bond i jak tajnych detektywów używane do podjęcia tajnych wiadomości, dostarczyć je i wykonywać swoje zadania wysokiego profilu w garnitury, brogsy i Tom Fords. Nigdy nie wiedziałem, że są też inni ludzie, którzy biorą te rzeczy trochę bardziej poważnie niż ja. Gry na żywo są nowością niszę, w rzeczywistości, niszę już w niszy, z mnóstwem podkategorii. Niektórzy ludzie są pod wrażeniem Amazing Race, gdzie mogą one mieć do uruchomienia mil, zbierać wskazówki, i dotrzeć do miejsca przeznaczenia, podczas gdy inni jak ja chcę, aby być bardziej skryty jak agenci używane do zrobienia w filmach.

Undercover to gra na żywo w Londynie, że mam doświadczyć miesiąc temu. Przez dwie godziny nosisz swój ukryty kombinezon i zamieniasz się w detektyw z misjami, takimi jak zbieranie dokumentacji od anonimowych ludzi na spotkanie, pobieranie ukrytych rzeczy i rozpoczynanie pracy z innymi zespołami. Co zauważyłem jest to, że te gry są dość sławny w innych częściach świata też.

Co jest Wielkiego w Undercover?

Cóż, podczas mojej 2 godzin gry, prawie nie dostał pomysł, który grał, aż jeden z uczestników popełnił błąd. Co jest najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić? Wystarczy mieszanka w Nicei i będzie dobrze.

Nie ma wiele działa

Kolejną wielką zaletą Undercover nad innymi grami na żywo jest to, że wymaga minimalnej lub nie działa. W przeciwieństwie do Citydash, gdzie trzeba biegać jak sportowiec w swoim biegu siłownia, Undercover jest o pobyt niskoprofilowa, a nawet Sprint może Cię dostrzegł natychmiast. Undercover jest o przejściu w tryb stealth, jest w stanie myśleć taktycznie i rozwiązywać zagadki. Jak wspomniano powyżej, chodzi o mieszanie.

Czego potrzebujesz?

Jak grasz wzdłuż znajomych, nie chcesz być dostrzeżone od razu. Do tego, możesz chcieć użyć niektórych rekwizyty jak kapelusz, wąsy, kurtka lub cokolwiek innego, że zmieni swój wygląd. Potrzebny będzie również naładowany smartfon z aktywowanym planem taryfowego, ponieważ będziesz otrzymywać briefingi dotyczące misji na smartfonie. Musisz również przesłać zdjęcia, czasami, jako część misji.

Kto może grać w Undercover?

Cóż, nie jestem nastolatkiem, ale Uwielbiałem grać w Undercover. Każdy może grać w tę grę, która chce dostać się do butów ukrytego detektywa. Dla dzieci, nadzór rodzicielski jest konieczne, ponieważ mają do interakcji z obcymi, a nawet chodzić wokół bloku na własną rękę. Widziałem wiele dzieci uczestniczących w tej grze, a niektóre z nich wyglądały bardzo młodo. Nie ma wiele zagrożeń związanych, najwyraźniej.

Grasz w parach

Normalnie grasz w pary lub grupę trzech (jeśli jest nieparzysty numer). Mam tam z moim przyjacielem, więc pracowaliśmy jako parę. Jednak nie pozostać na bok swój odpowiednik.

Bilety

Normalna cena biletu jest £25, natomiast, można uzyskać wczesną cenę ptaków £20. Bardzo polecam!!!

[vc_gallery type=”nivo” interval=”3″ images=”1027,1030,1033,1036″ img_size=”full”]
[vc_gmaps link=”#E-8_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”]