Londyn jest drogie. Jest to wyrażenie, które daje tysiące okrążeń w głowie i że wydaje się nie do pokonania problem, który sprawia, że myślimy dwa razy o pakowanie i opuszczanie. To prawda, stolicy Londynu jest jednym z najdroższych miast na świecie, ale istnieje kilka sposobów, aby zaoszczędzić. Po pierwsze, wyjaśniam, co mam na myśli przez „życie blisko”. Pierwszy miesiąc w Londynie będziesz musiał utrzymać serię „początkowych” wydatków, które nie będą miały w następnych miesiącach pozostaje.

Oto przykład tego, co będzie koszty pierwszego miesiąca: Wynajem obligacji, Hotel/Hostel, kołdra, ręcznik, akcesoria do domu, ewentualne koszty agencji, itp. W związku z tym, po pierwszym miesiącu, który jest najtrudniejszy z finansowego punktu widzenia, możliwe jest zidentyfikowanie miesięcznych stałych wydatków, które będą musiały wspierać i w ten sposób będzie można zidentyfikować minimalny wardry, że musimy ustawić jako cel Aby nie wpaść w „bankructwo”.

Koszty średnio-wysokiego profilu

Typ wydatku Cena (w funtach)
Wynajem w strefie 1/2 + rachunki + Service Girl 400,00
Miesięczny abonament na rurę 89,00
Koszty żywności (śniadanie/lunch/kolacja) 200,00
Koszty higieny/sprzątania (szampon, szczoteczka do zębów itp.) 20,00
Wyjazdy nocą 60,00
Gastos 50,00
Telefon 10,00
Kursy poprawy języka angielskiego 200,00
OGÓŁEM w funtach 1029,00

Jak widać suma jest nieco wysoka. 1 030,00 funtów, równowartość mniej lub bardziej 1,200 euro (waluta ze zmianą do 1,16). Wysoka kwota w porównaniu do średniej europejskiej Salar. Co jest napisane są wydatki, które mogą być podtrzymywane przez osobę, która ma dobry kapitał zapisany i który już zna angielski na tyle dobrze, aby móc znaleźć pracę natychmiast (w biurze wynagrodzenie ponad 1000 funtów jest gwarantowane).

W pierwszych miesiącach ważne jest, aby złożyć kurs języka angielskiego, ponieważ szybko zdajesz sobie sprawę, że jeden używany w Twoim kraju nie jest prawdziwym angielskim (w dziedzinie wymowy, większe wykorzystanie skurczy w języku mówionym, szybkość mówienia, wiele gramatycznych Formularze, których nie znamy. Dlatego, jak tylko deszcz, poczujesz się trochę dziwne z językiem, z tego powodu zawsze zaleca się przestrzegać kursów angielskiego. W tym adresie znajdziesz przydatne informacje na temat szkół angielskich w Londynie.

Naturalnie, nie należy się obawiać czytania całości, ale analizować sytuację dobrze. Czynsz, abonament na rurę i kurs angielskiego są trzy silne ciosy, a jeśli nie dostać się do poruszania się po Londynie można uruchomić ryzyko wydatkowania dużo pieniędzy, nie zdając sobie sprawy (jeśli nie patrzy na rachunku bieżącym, który prosi pobożności!). Zobaczmy więc, jak zmniejszyć te wydatki, aby zrobić tak, że znalezienie skromnej pracy jako kelner, itp. Można żyć w Londynie bez problemów.

Koszty profilu średniego i niskiego

Rodzaj wydatku Cena (w funtach)
Wynajem w strefie 2 + rachunki 300,00
Subskrypcja miesięczna 53,80
Koszty żywności (śniadanie/lunch/kolacja) 170,00
Higiena/koszty sprzątania (szampon, szczoteczka do zębów, itp…) 15,00
Wyjazdy nocą 40,00
Nieoczekiwane 50,00
Telefon 10,00
Kursy poprawy języka angielskiego 110,00
OGÓŁEM w funtach 748,80

Suma jest teraz 750,00 funtów, które równe Plus lub minus 875 euro. Jak widać, to zmniejszyła się znacząco pozwalając każdemu pracować na pokrycie kosztów bez większych kłopotów. Oto jak wszystkie wydatki zostały „Knocked Down”:

Wynajęcia

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest znaleźć dobre zakwaterowanie w strefie 2 dobrze służył przez autobus. Wiele autobusów przechodzi 24 godziny na dobę (w przeciwieństwie do metra) i dlatego można łatwo przejść do centrum w dowolnym momencie, więc nie musisz się martwić, jeśli zakwaterowanie w strefie 2. Ważną rzeczą jest mieć w pobliżu przystanku dobrego supermarketu. Nie będziesz miał więcej problemów. Niestety w tych cenach prawie na pewno trzeba będzie podzielić pokój z kimś.

Abonament autobusowy

Jak tylko dotrze do Londynu, pierwszy oznacza, że będzie używany będzie rurka i będzie myśleć: wiele linii, wiele przystanków, 4 obszary Londynu…. Pomoc, I’m going Crazy! „W rzeczywistości po kilku dniach i dokładnym studium mapy zdasz sobie sprawę, że korzystanie z rurki jest o wiele łatwiejsze niż jest. Pomyśl Niestety, to kosztuje, i dużo. Dlatego w tym domu „powalić” nasze miesięczne koszty będziemy musieli dokonać subskrypcji autobusu! A kiedy widzisz linie autobusowe będzie myśleć „… OK, lepiej jest użyć rurki… To będzie kosztować trochę mniej, ale przynajmniej nie muszę robić miesiąc szkolenia, aby zrozumieć, która linia do podjęcia!

Efektywnie na początku może wydawać się trudniejsze do korzystania z autobusu, ale w rzeczywistości wystarczy pobrać mapę samego obszaru i studiować go z mapą miasta na kilka minut. Odkryjesz, że z autobusu można przejść do tak wielu dziedzinach w krótkim czasie, również upodobania krajobrazu oferowanych przez Londyn, w przeciwieństwie do ciemnych tuneli Tube!

Dom sprzątany

Jak widać, Dziewczyna usługa została wyeliminowana! W związku z tym, będziesz miał wiele do zrobienia w domu!

Wydatki na żywność i inne koszty:

Supermarket, takich jak Sainsbury i Tesco oferują własne markowe produkty po znacznie niższej cenie niż ceny marki. Zapewniam, że są to wszystkie produkty dobrej jakości i że można również znaleźć typy z kraju. Nie będziesz rozczarowany. Tutaj znajdziesz artykuł, który porównuje ceny najbardziej znanych supermarketów w Londynie.

Idź w nocy (pub, dyskoteka, restauracja, itp.):

Zmniejszenie kosztów wyjść niekoniecznie oznacza zero zabawy. Istnieje wiele klubów, które zapewniają bezpłatny wstęp i napoje na 3 funtów. Co trzeba będzie zrobić, to uciec od Oxford Street/Piccadilly/Soho/etc. i idź na przykład do Shoreditch High Street (powyżej Liverpool), gdzie są miejsca na wszystkie gusta (i ceny). Niestety jedzenie na zewnątrz będzie prawie tabu. Miejsce, gdzie kosztuje mniej w ogóle są orientalne Bufety, Kebab, etc. Ale w każdym przypadku między żywności i napojów będzie wydać co najmniej 6-7 funtów! Wiele razy jest to wygodne, aby wybrać wynos i jeść w domu! Zaoszczędzisz dużo! Opinie Restauracje-Club-Pub-London!

Kurs języka angielskiego

Kurs angielskiego musi być wykonane obowiązkowo, z odrobiną więcej wysiłku możemy zmniejszyć częstotliwość godzin i uzyskać dobre wyniki anyway. Wiele osób uczęszczających na jednogodzinny kurs i spędza kolejną godzinę dnia studiując angielski sam powtarzając ćwiczenia zrobione w klasie. Dostępne są również bezpłatne kursy języka angielskiego. W tym celu i innych informacji przejdź do sekcji poświęconej języka.

Wnioski: szczerze trudno żyć w Londynie zarabianie mniej niż 700 funtów miesięcznie. Aby to zrobić, musisz być szczęśliwy, aby znaleźć bardzo ekonomiczny Apartament (strefy 3-4), zrobić już w transporcie publicznym i nie przesady z nocy przerwy. Ale nie zniechęcać, prawie wszystkie miejsca pracy w Londynie pozwoli Ci zarobić więcej niż 700 funtów miesięcznie i dlatego nie będzie miał duże problemy.