Przeprowadzka za granicą może być tak trudna rzecz do zrobienia. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku przemieszczania się do kraju, w którym cała kultura różni się od Ciebie. Jeśli myślisz o Przeprowadzka za granicą do Wielkiej Brytanii, trzeba znać kilka rzeczy. W tym artykule omówiono jedną z rzeczy, które mogą wystąpić podczas przemieszczania się za granicą do Wielkiej Brytanii: wstrząs kultury.

Większość ludzi sądzi, że przejście ze Stanów Zjednoczonych do Wielkiej Brytanii nie byłoby wielkim rozdanie. Po tym wszystkim, mówią po angielsku tam, prawda? Ze względu na to myślenie, jednak wiele osób doświadczy straszliwych skutków wstrząsów kulturowych, gdy dostają się do Wielkiej Brytanii.

Najpierw Porozmawiajmy o języku. Wiele osób uważa, że przeniesienie się do Wielkiej Brytanii oznaczałoby bardzo małą różnicę w zakresie języka. Jednak, nie wiele osób wie, że w Wielkiej Brytanii, różne słowa oznaczają różne rzeczy.

Weźmy klasyczny przykład przekąskę ziemniaczaną: chip w USA nazywa się ostry w Wielkiej Brytanii; smażyć w USA jest chip w Wielkiej Brytanii. Zobacz, jak mylące rzeczy mogą być? Z tego powodu, trzeba naprawdę przeczytać na różne wykorzystanie słów w królowej angielski. Trzeba nauczyć się nie tylko użycia słów formalnie, ale należy również dowiedzieć się o użyciu słów nieformalnie. Musisz nauczyć się interpretować instrukcje w kontekście sytuacji.

Oczywiście, Przeprowadzka za granicą do Wielkiej Brytanii jest wystarczająco trudne, bez konieczności uczenia się zupełnie nowy sposób korzystania z języka. Bądź pewny, że z długotrwałą ekspozycją na angielskich ludzi, wkrótce nauczysz się dostosowywać się do języka. Kto wie, z wystarczającą ilością czasu, może nawet dostać akcent!

Kolejną rzeczą, która powoduje szok kulturowy w ludzi poruszających się za granicą do Wielkiej Brytanii jest fakt, że prawa są zupełnie inne. Weźmy na przykład jazdy. Kiedy Amerykanie poruszają się za granicą do Wielkiej Brytanii, często potrzebują trochę czasu, aby dostosować się do jazdy po lewej stronie drogi. Może to być dość szokujące dla niektórych na początku i mogą potrzebować dużo czasu, zanim zaakceptują fakt, że jazda po lewej stronie jest właściwy sposób jazdy.

Często zdarza się, że ludzie, którzy dorastają robić rzeczy pewne sposoby myśleć o tych sposobach jako właściwe sposoby. Najczęstszą przyczyną wstrząsu kulturowego jest fakt, że ludzie, którzy poruszają się oczekują, że wszystko jest absolutne.

Oczywiście, w Stanach Zjednoczonych nie świętować Dziękczynienia. Jednak, musisz uświadomić sobie, że poruszanie się za granicą do Wielkiej Brytanii nie wymaga podejmowania wakacji z Tobą. Nie ma Absolutów, jeśli chodzi o kulturę. Ludzie muszą uświadomić sobie, że poruszanie się za granicą do Wielkiej Brytanii oznacza obejmując kulturę innego kraju.

Innym powodem, dla którego ludzie stają się Kultura wstrząśnięty nie jest wystarczająco dużo przygotowania. Od początku, powinni zrozumieć, że Wielka Brytania jest dużo różni się od USA. Z tego powodu powinni oni zdawać sobie sprawę z tego, że należy dokonać pewnych korekt. Przeprowadzka za granicą do Wielkiej Brytanii wymaga dużo przygotowania i poświęcenia.

Przeprowadzka za granicą do Wielkiej Brytanii może być dość ciężko lubdeal. Ale jeśli zachować otwarty umysł i myśleć o tym jako zupełnie nową przygodę, będzie to zrobić dobrze.