Nieruchomości jest jednym z najważniejszych rynków w Londynie i może być doskonałym sektorem inwestycyjnym dla Hiszpanów, jak również. Aby zorientować się w poszukiwaniu domu trzeba pamiętać, że parametry jakości są bardzo różne. Apartamenty często korzystają z niewielkich pomieszczeń, a ściany gipsowe są wykorzystywane do dzielenia pomieszczeń. Znalezienie bidet w łazience jest Utopia.

W tym przewodniku będziemy zagłębić się w kilka kluczowych koncepcji rzeczywistości nieruchomości w Londynie.

Krótki opis

 • Różne rodzaje domu
 • Narzędzia
 • Podatek Rady
 • Wynajmij lub Kup
 • Lista wyboru
 • Wynajmij Pokój
 • Internet, telewizja i inne
 • Odpowiedzialność wynajmującego
RÓŻNE RODZAJE DOMU RODZAJE apartamentów (płaskie)
Dom szeregowy Dom w rzędzie Apartament Dwupoziomowy (duplex) Apartament z więcej niż jednym piętrze
Bliźniaczej 2-rodzinne wille Rada płaska (władza lokalna) Popularne apartamenty
Odłączony Niezależne wille Ex Rady płaskie (ex władzy lokalnej) Poprzednie stanowisko: Popular Apartment kupione przez prywatną
Bungalow Dom jednorodzinny lub Dwupoziomowy Budynek Rady Budynek składa się z wielu popularnych mieszkań
Piwnicy Piwnicy
Góra płaska Poddasze
Apartament typu Studio z telewizorem Monolocal/Studio
Apartament z 1 sypialnią Jeden pokój, jeden pokój korzystać z kuchni i łazienki

Narzędzia (rachunki)

Wodę, energię elektryczną i gaz można wypłacić za pomocą dwóch metod:

 • Za pomocą faktur (jak w Hiszpanii)
 • Za pomocą ołówka lub karty elektronicznej

W pierwszym przypadku agencja, po zawarciu umowy leasingu lub zakupu, wzywa firmy do zaktualizowania bazy danych, wskazując nowe dane. Faktury można opłacić za pośrednictwem:

Polecenia zapłaty: pieniądze są pobierane bezpośrednio z rachunku bieżącego banku

Karta debetowa lub kredytowa: konieczne jest, aby zadzwonić on line, na stronie internetowej firmy, która dystrybucją usługi.

 • W banku
 • W poczcie

Druga metoda pozwala firmie zapłacić przed zaoferowaniu usługi. Są one zawsze instalowane częściej poza apartamentami lub domy maszyn elektronicznych, które kontrolują przepływ usługi. Maszyny te pracują poprzez wstawianie ołówków, podobnych do USB lub kart dostarczonych w czasie instalacji. Jeśli jeden zabraknie kredytu, Zawór zamyka się automatycznie i nie może korzystać z usługi więcej, dopóki nie zostanie ponownie naładowany. Maszyny są wykorzystywane głównie do gazu i energii elektrycznej, podczas gdy pojedyncza taryfa jest zwykle stosowana do wody.

Kilka przydatnych liczb

Faktury: 0845 9200 888

Sytuacje nadzwyczajne: 0845 9200 800

Obsługa klienta (obsługa klienta): 0845 9200 888

Obsługa klienta (obsługa klienta): 0800 096 9000

Awaryjne z elektrycznością: 0800 028 0247

Rada podatkowa

Podatek Rady to podatek komunalny płacony przez domicylariusza za usługi publiczne. Jest to w informacjach podanych w momencie zakupu. Każdy dom ma przypisaną wartość klasyfikowaną za pomocą liter. Pozwala to na obliczanie miesięcznych płatności, które muszą być wypłacone Borough (major). Aby uzyskać więcej informacji, można przejść do samego urzędu miasta. W niektórych sytuacjach jeden może być wydalony z częściowej lub pełnej płatności. Na przykład, jeśli dom nie jest umeblowane, jeśli jest to pokazać, że nie masz dochodu, jeśli jesteś studentem lub singli.

Zakupu

Czasami możliwe jest uzyskanie kredytu hipotecznego na zakup domu, dając odpowiednie gwarancje dla instytucji kredytowych. Trzeba pamiętać, że czasami płacenie miesięcznych rat kredytów hipotecznych kosztuje mniej niż płacenie czynszu. Różni się od reszty Europy reżimem własności nieruchomości.

Dzierżawa: daje prawo do własności nieruchomości, ale nie do ziemi, na której został zbudowany. To jest wielki w czynszu. Umowa jest zawsze odnawialna do liczby, która zmienia się w zależności od parametrów dziedzictwo powiatu i liczba lat pozostałych.

Wolne Hold: w momencie zakupu, można kupić dom, czy to Ziemia, w której się urodził.

Gdy dom został wybrany do zakupu, możesz zacząć od oferty, która musi zostać zaakceptowana przez sprzedającego. W tym momencie Kupujący musi podać nazwę swojego adwokata (Solicitor), któremu sprzedawca przedstawi memorandum sprzedaży ze wszystkimi warunkami. Kupujący może zażądać ekspertyzy, wykonane przez geodeta (Surveyor). Dopóki nie zostanie dokonana wymiana kontraktów (co odpowiada uzgodnionym) ani sprzedawca, ani kupujący nie są pewni zakupu. Po zmianie, zgodnie z uzgodnionymi warunkami, zostanie osiągnięte zakończenie transakcji (ukończenie).

Wypłata prowizji agencji czeka na sprzedającego.

Wynajem

Umowy najmu są zazwyczaj jeden rok z możliwością zerwania go po upływie sześciu miesięcy, z jednego miesiąca wypowiedzenia, w odniesieniu do uzgodnionych warunków. Nie jest odnawialna w drodze dorozumiany porozumienia. Właściciel domu jest odpowiedzialny za zwykłe i nadzwyczajne utrzymanie w przypadku przerwy lub malfuncionamento, chyba że dzieje się przez nadużycie przez najemców.

Lista wyboru

Każda agencja działa inaczej, ale w większości przypadków przed wynajmem domu, wymagane są dokumenty, które przyznają tożsamość i status finansowy (referencje).

Oto lista dokumentów, które należy przedłożyć:

 • Dokument identyfikacyjny
 • Paszport
 • Wyciąg bankowy
 • Status karty kredytowej
 • Referencje w miejscu pracy
 • Możliwe referencje od poprzedniego właściciela domu

Telewizja i Internet

Kanon telewizyjny kosztuje około 124 funtów rocznie. Kontrole są bardzo częste i końce dla tych, którzy nie płacą są ponad tysiąc funtów. Aby zainstalować linię telefoniczną, głównym operatorem jest British Telecom.

Linia telefoniczna jest niezbędna do połączenia z Internetem. Minimalny koszt na linię wynosi 12 funtów miesięcznie. Ryczałtu (24h dziennie) z Internetu kosztuje około 15/30 funtów miesięcznie. Możliwe jest wybranie różnych operatorów.

Odpowiedzialność

Dokument, który zawiera odniesienia, które regulują stosunki między właścicielami i najemców jest Housing ACT 1988. Pozwala to właścicielom domów na przygotowanie umowy/umowy (gwarantowane skrótach pracy) i wniosków