marzenie wielu namiętnych młodych ludzi Technologie informacyjne

On jest jednym pracuje w mieście Londyn! Cóż chłopaki, marzenie można zrobić, Oto kilka porad, jak to zrobić. Honestmanete rozpocząć od razu z ideą znalezienia Pracy W mieście może nie jest to najlepszy pomysł, ponieważ konkurencja jest bardzo wysoka i trudna do pokonania. Służy on w rzeczywistości doskonałą znajomość angielskiego biznesowego, dyplom (dyplom uniwersyteckim) Adeguado i doświadczenie w dziedzinie Pracy kilka lat.

Oto najbardziej poszukiwanych prac:

Programista, analityk PROGRAMATORA systemu

Język:

JAVA, VB.NET, C#, COBOL, AJAX, PHP, SQL, itp.

Informacje Technology oferty pracy Londyn

Ale dlaczego nie być Zdemoralizowane, tutaj jest strategia trzeba podążać (co jest takie samo, jak ja po siebie), aby to osiągnąć: pierwszym ważnym krokiem jest posiadanie dyplomu uniwersyteckim lub solidną znajomość świata komputerowego z doświadczeniem Kilka lat w Europie. Bez tych dwóch wymagań będzie skutecznie trudne, ale także rodzaj pracy szukasz (dla Web Designer jest mowa do części)

Przygotowany podstawę do rozpoczęcia będziesz musiał po prostu zarejestrować się na portalach z reklamami w świecie informatyki. Jestem zapisany w ponad 40 z tych stron! (Nie żartuję) Ale kładę tutaj te, które znalazłem najciekawsze:

  • Careerjet Strona jest zbudowany przez Pająk, który znajdzie oferuje podwodny przez sieć. Jest to bardzo przydatne i skuteczne i to jest bardzo łatwe do znalezienia najlepsze możliwości prawdopodobnie nie widziałem kontrolowanie codziennie innych stron.
  • Zarząd Nie bardzo ładne strony, ale to działa. Oferuje on wiele możliwości dla całej Europy, zwłaszcza dla Brukseli, które mogą być dobrym meczami, aby rozpocząć pracę nad projektem.
  • Potwór Nie potrzebujesz prezentacji. Ale trzeba wziąć pod uwagę, według mnie, że nie oferuje wielkie możliwości w świecie komputerów. Tu CWaluta w mieście Ptendrá to wspaniała widoczność, dlatego obowiązkowe jest zarejestrowanie się!
  • Reed Jeden z moich ulubionych! Pozwala zobaczyć, jak wiele osób odpowiedziało na reklamę przez Endes wiedzą, jak wiele konkurencji będziesz miał!
  • Praca w Londynie

    PORTÁL specjalizuje się w Londynie.

  • Cwjobs

    Jest uważany za najlepszą stronę do poszukiwania Technologie informacyjne. Szczerze nie lubię go dużo, ale miejsc pracy, które liczą się znaleźć na tej stronie.

Po zarejestrowaniu CV musisz zacząć od razu, aby zaatakować co aplikacja do wszystkich miejsc pracy, które Cię interesuje. Jeśli poważnie chcesz rozpocząć pracę za wszelką cenę w Londynie szybko radzę spróbować na kilka tygodni i jeśli widzisz, że po dwóch tygodniach nie znalazłem wolnych stanowisk, które trzymać się z profilem poruszać się po pozostałej części Europy , naturalnie dla projektów w języku angielskim. W tym trybie będziesz mieć doświadczenie, które będą niezbędne do wejścia do miasta. Najsłynniejsze miasta to Dublin i Bruksela. Pierwszy z pewnością miasto obiektywnie piękniejsze i bardziej dostosowuje się do młodych, podczas gdy drugi jest stolicą Europejską, a zatem większość negocjacji przejść przez te części. Problemem z Brukselą jest to, że wiele razy mają one zastosowanie do innych języków, takich jak francuski i holenderski. WSZYSTKIE oferty otrzymają telefonicznie, dlatego trzeba mieć komórkę w ręku (naturalnie numer Wielkiej Brytanii, jeśli nie będzie zadzwonić do nikogo). Harmonogram, w którym będzie zadzwonić normalnie jest między 11,00 i 18,00 od poniedziałku do piątku.

Po przeniesieniu (upload programu nauczania, aplikacja do miejsc pracy, które Cię interesuje) będzie musiał czekać i kontrolować codziennie nowe propozycje pracy. Może być również przydatne do zarejestrowania się na stronach Agencji, aby odkryć, które agencje traktują Języki, które znasz należy szukać reklam witryn, które napisałem przed, a następnie znaleźć stronę bezpośrednio z agencji. W tym trybie możesz wysłać swoje CV bezpośrednio (wznowić) towarzyszy list motywacyjny, w którym Excplicarás jakiego rodzaju doświadczenie masz i co praca szukasz.

Rozmowa telefoniczna Porady:

Pierwszy kontakt będzie przez telefon i dlatego trzeba być zawsze gotowy. Jeśli jesteś w autobusie lub zatłoczonym miejscu i nie można naprawdę zrozumieć osobę, którą masz na telefon, powiedz, ale nie pytaj go, czy może zadzwonić do Ciebie później, ponieważ wiele razy nie! Oto pytania, które zadają Ci:

Pierwsze pytanie: czy szukasz pracy? (Szukasz pracy?) … Odpowiedź musi być zawsze tak, w sposób Decile! Sporządzono to będą prosić o kilka informacji na temat doświadczeń. Musisz być uważny, ponieważ czasami harásn pytania, które już wiesz, ponieważ przeczytali je w CV. Powód jest prosty: Zweryfikuj swój angielski i nie masz okłamał w CV!

Pod koniec rozmowy wyjaśnią, jaki rodzaj pracy mają dla Ciebie i czy mogą wysyłać swoje CV do społeczeństwa. Najlepszym rozwiązaniem jest, aby wysłać do JOB SPEC w celu wszystkie informacje na temat pracy przed powiedzeniem, że jesteś intyeresado na rzeczy. W tym trybie będziesz miał więcej czasu na rozumowania i skutecznie zrozumieć, jeśli może to być praca odpowiednia dla Ciebie, czy nie. E-mail jest zazwyczaj wysyłany tego samego dnia (może dopo 2-3 godzin). To jest bardzo ważne, aby mieć na uwadze pensję będzie wniosek (RATE). Jeśli jest to Twoje pierwsze udokumentowane doświadczenie w Internecie, ale ważne jest, aby nie być pewnym. Jeśli zastanawiasz się, ile zarobiłeś wcześniej, nie trwać długo, aby odpowiedzieć na niego, ponieważ mogą myśleć, że kłamstwo.

Ile zarabiasz w Londynie w świecie IT?

Dlatego warto pracować w Wielkiej Brytanii. Wynagrodzenie jest prawie dobre, że w pozostałej części Europy I pogan mniej podatków! Oto tabletkaŚrednie wynagrodzenia w Londynie w dziedzinie informacji Technlogy!