Linie lokalnych pociągów są ogromne i szerokie Ferrovial, że krzyż i połączyć Londyn do wnętrza obszaru miejskiego, że na zewnątrz. Wiele z tych linii, połączonych z siecią Motropolitano London, pozwala poruszać się po Wielkiej Brytanii, dokonując prostych zmian w niektórych stacjach kolejowych przygotowanych do zbieg okoliczności, łatwo rozpoznawalny, ponieważ w ogóle, gdy dwie lub więcej stacji są skrzyżowane w tym samym Miejsce, przystanek ma taką samą nazwę dla wszystkich linii. Doskonałe funkcjonowanie tej wielkiej sieci jest gwarantowane przez więcej niż jedną prywatną firmę. Oto lista najważniejszych stacji:

Dworzec kolejowy London Bridge

Położony w południowo-zachodniej części legendarnego mostu, London Bridge Station jest najstarszym w Londynie i jednym z najbardziej handlu. Tylko w zeszłym roku nastąpił przepływ mniej lub bardziej 45 000 000 osób. Stacja ta jest obsługiwana przez południowo-wschodnią firmę, która łączy południe i południowy zachód Londynu i jest ostatnią stacją kolejową, która pochodzi z Sussex i Kent. Stąd przechodzą linię Północną i linię metra linii jubileuszowej, oprócz serwowanego przez wiele linii autobusowych.

Londyn Charing Cross Station

Imponująca wiktoriańskiej stacji znajduje się w samym centrum stolicy, jego nazwa jest ze względu na miejsce, znajduje się w centrum Londynu, zwany Charing Cross. Jest to jeden z 17 londyńskich stacji obsługiwanych bezpośrednio przez Network Rail, brytyjska firma, która posiada własność British Rail Lines całej Wielkiej Brytanii, podczas gdy główne firmy działające są Południowej i południowo-wschodniej, a linie metra, do którego Są one połączone są linii północnej i linii Bakerloo.

Dworzec kolejowy London Euston

Euston znajduje się w pobliżu skarbów kultury British Museum i handlowego raju Oxford Street. Stąd można skorzystać z pociągów London Midland, które łączą Londyn z Western Midlands, na północny zachód, do miast Liverpool i Manchester nie, że również do Szkocji.
Ta stacja posiada również biuro do przechowywania walizki.

King’s Cross Station w Londynie

King’s Cross to jedna z największych i najważniejszych stacji w Londynie. Stanowi podstawowy węzeł, w którego wnętrzu wiele linii metra zbieżny, takich jak linia Piccadilly, Victoria line, Hammersmith i City, Circle Line, Metropolitan linii. Dziś znana na świecie jako słynna stacja, z której Harry Potter pozostawia iść do Hogwartu z Howgkońców Express, z platformy 9 i 3/4, King’s Cross Station historycznie reprezentuje Celtic symbol, zbudowany na grobowcu królowej celtyckiej. Boudika.

Stacja London Liverpool Street

Liverpool Street Station, kolejny dworzec główny w Londynie, stanowi bardzo ważny punkt dla Unii między lotniskiem Stansted a miastem. W rzeczywistości, tutaj są autobusy i pociągi, które przybywają z lotniska, a także główne linie metra, które idą do różnych części miasta. Służył jako bar, restauracje i sklepy, pociągi pochodzące ze Wschodu Anglii również dotrzeć do stacji Liverpool Street.

Stacja London Paddington

Stacja Paddington reprezentuje najstarszą stację w Londynie. Oprócz tego, że jest bardzo duży i obsługiwane przez bary i sklepy, to również stanowi ikonę historii świata metra, zważywszy, że była to pierwsza stacja na świecie, które mają być poczęte do gospodarza, z funkcją stacji końcowej, najstarsza linia na świecie. Świat: linia Metropolitalna. Obecnie stacja Paddington stanowi bardzo ważny węzeł pociągów łączących Londyn z zachodnią i południowo-zachodnim Anglią oraz pociągi, które łączą Londyn z Oksfordzie lub na lotnisko Heathrow.

Stacja London St Pancras

Jeden z najpiękniejszych budynków w mieście, St Stacja Pancras, posiada wspaniałą gotycką fasadę zaprojektowaną przez wiktoriańskiego architekta George’a Gilberta Scotta. Stacja powróciła do dawnej świetności dzięki renowacji i programowi ekspansji 800 000 000 funtów. W listopadzie 2007 połączenie szybkiej kolei tunelu kanałowego zostało zakończone i St. Pancras stał się ostatnią stacją Eurostar w Londynie. St. Pancras Station łączy Londyn z West Midlands i Yorkshire przez firmę First Capital Connect. Pociągi Thameslink również podróżować z tutaj. W 2012 będzie to również ostateczna stacja olimpijskiej magistrali Javelin między centrum Londynu i stadionu olimpijskiego Stratford.

Stacja London Victoria

Zintegrowany w sercu Westminster, Victoria Station jest silnie przemyśnięty węzłem kolejowym z połączeniami do Kent, Surrey, Sussex i Gatwick Airport. Stacja jest używana przez firmy Południowe i południowo-wschodniej. Posiada biuro do przechowywania walizki i znajduje się tylko 300m od stacji głównej linii.

Stacja London Waterloo

Położony w tętniącej życiem dzielnicy kulturalnej South Bank, Waterloo Station jest głównym terminalem pociągów, które przychodzą i idą na południe i południowy zachód wybrzeża Anglii. Jest on połączony z linią jubileuszową, linią Bakerloo, Waterloo & linią City, linią Północną i jest obsługiwana przez South West Train Company. Posiada budynek do przechowywania walizki.