Jeśli myślisz o rozpoczęciu działalności gospodarczej w Londynie będziesz potrzebował konta biznesowego. W rzeczywistości jest to po prostu niemożliwe, aby przetrwać bez jednego! Jest to główny punkt swoich finansów, gdzie masz ślad wszystkich pieniędzy, które idzie i obecnie firmy.

Bank rachunek czekowy w Londynie jest, gdzie otrzymasz płatności, zapłacić na utrzymaniu i dostawców, zarządzanie funduszem kasy i wykonywać wszystkie te działania niezbędne dla Twojej firmy.

Chociaż, jeśli robisz swoją działalność, ważne jest tylko posiadanie konta firmowego i osobistego. W ten sposób, oprócz możliwości łatwiejszego zarządzania pieniędzmi na koncie, łatwiej będzie obliczyć stawki, które musisz zapłacić na koniec roku obrotowego. Konto biznesowe da większą wiarygodność swojej działalności i pozwala na dostęp do pożyczek łatwiej.

Pytanie, dlatego nie jest „Jeśli konto firmowe służy”, ale z którym Bank w Londynie, aby otworzyć konto! Chociaż wydaje się, że nie ma wiele do wyboru, w rzeczywistości jest wiele banków, które mogą nam pomóc. Wraz z nadejściem Internetu, liczba ta wzrosła wykładniczo i dlatego ważne jest, aby analizować usługi, które banki oferują zrozumieć, który z nich jest najlepszy dla nas!

Co banki oferują w Londynie

Przed rozpoczęciem porównywania różnych banków ważne jest, aby wiedzieć, usługi, które mogą zaoferować

Zakłady bankowe

depozyty: możliwość płacenia gotówką i czekiem.
WITHDRAWLS: możliwość wypłacania gotówki (gotówka) z bankomatu (automaty kasjera) lub oddział (filie) Windows
Płatność czekiem: niektóre banki umożliwiają dostosowanie bloku kontroli przez dodanie logo firmy.
Automatyczne przesyłanie pieniędzy: Debet i kredyty bezpośrednio na rachunku bieżącym.
Bezpieczna noc: depozyty nocne gotówki w bezpiecznych i kontrolowanych środowiskach.
Bilans zapytania i oświadczenia: Rachunki, aby śledzić ślady Twoich ruchów finansowych.

Karty Payament

Karta debetowa firmy: Każdy koszt dokonany za pomocą tej karty debetowej zostanie natychmiast obciążony na konto czekowe. Normalnie karta jest darmowa.
Karta kredytowa firmy: karta kredytowa, która przewiduje opłatę za wydatki w połowie następnego miesiąca. Zwykle płacisz roczną opłatę (roczną) i prowizję za każde użycie karty.

Pożyczki

Kredyty i pożyczki: finansowanie krótkoterminowe.
Finansowanie aktywów: leasing finansowy pozwalający na zakup maszyn niezbędnych do rozwoju firmy.
Faktoring idyskontowanie faktur: pożyczki krótkoterminowe dla niezapłaconych rachunków.
Hipoteka komercyjna: finansowanie pomagające w zakupie firmy. Wiele razy Bank pokrywa 80% kosztów.

Inne funkcje

Konta depozytowe: Wiele banków oferuje konto depozytowe, gdzie można zaparkować pieniądze uzyskania odsetki wyższe niż zwykłe konto.
Usługidla handlowców: aby móc akceptować płatności kartą debetową/kredytową, konieczne jest uzyskanie usług handlowca. Zwykle przed uzyskaniem tej usługi trzeba będzie pokazać, że masz rozwijający się biznes i będziesz musiał zapłacić roczną opłatę oraz inne prowizje za każdą transakcję.
Ubezpieczenie: duże banki zazwyczaj oferują ubezpieczenie, które obejmuje działalność w przypadku chorób, itp…
wsparcie: wiele banków oferuje wsparcie aktywne dzięki specjalistom, którzy udzielą Ci przydatnych wskazówek, jak wyprzedzić firmę. Wiele banków prowadzi bezpłatne seminaria i kursy.

Oferty wstępne: Główne banki w Londynie oferują bezpłatne konto biznesowe przez krótki okres od 12 do 24 miesięcy.