Londyn jest jednym z najbardziej znanych miast na świecie dla jego fantastycznych musicale, które każdego dnia przyciągają namiętny i ciekawy. Każdy dzień imprez może wybrać inny pokaz, aby przejść do, z historycznych musicale będziemy Rock You i Mamma Mia! aż nowe pokazy Love nigdy nie umiera, że międzynarodowi krytycy są entuzjastycznie.
W tej kategorii znajdziesz główne muzyczne z Londynu z możliwością zakupu biletów po obniżonej cenie i wiele innych ofert.

Thriller

Los Musicales de Londres más famosos

Dla fanów „króla pop” Michael Jackson, Thriller Live jest musical, który może być stracone. Wydany w pierwszych dniach stycznia 2009, na krótko przed jego śmiercią, Thriller Live jest historycznym dygresję jego najsłynniejszych piosenek, od kiedy był dzieckiem i tańczyła i śpiewał w Jackson Five.

Show przedstawia jego sławę, słynny krok wstecz przesuwne z końcówkami jego stóp, taniec i ruchy robotów, które zawsze reprezentował go. Album All The Wall jest słuchany i w końcu jest przekazywana do zwycięzcy Trhiller. Oddanych jest spektakularny i muzycy również pojawiają się na scenie. Nie ma jednego tancerza, który reprezentuje Michaela Jacksona, role są wymieniane. Taniec artystów zsynchronizowane przez mniej lub bardziej 40 piosenek i obecność geniuszu jest odczuwalne w powietrzu, podczas gdy publiczność jest również wezwany do tańca.

Thriller Live w Londynie

Nazwa SHOW: Thriller na żywo
Teatr: Lyric
Teatr adres: Shaftesbury Avenue, Londyn, W1V 7HA.
GODZINY pokazów: wtorek-piątek 7,30, soboty 4.00-8.00, niedziele 7.30-3.30
CZAS spektaklu: 2 godz 30 min
CENY OD: £30

KUP TERAZ THRILLER LIVE TICKETS W LONDYNIE

Billy Elliot

Billy Elliot

Musical Billy Elliot w Londynie ucieka zwycięstwa marzeń i woli. To jest musical dla wszystkich tych, którzy kochają taniec lub którzy po prostu wierzą w marzenia. Show łapie Cię emocjonalnie, przez znaczącą fabułę, przez muzyczną siłę piosenek skomponowanych przez Eltona Johna i Lee Hall. Opowiada o Billy Elliot, młody człowiek, który chce zostać tancerzem, ale ma do woli Ojca, który zamiast chce go być bokserem.

Marzenia młodego człowieka nadal nie umierają i są po wspomnienia matki, która, gdy była jeszcze żywa, zostawił jej list, w którym powiedziała, że zawsze robić wszystkie rzeczy, w których wierzy. Musical, zaprezentowany w Londynie po raz pierwszy w 2005, zdobył 4 Nagrody i osiągnął również Australia i Broadway. W Nowym Jorku zdobył 10 nagród Tony.

Billy Elliot w Londynie

Nazwa SHOW: Billy Elliot
Teatr: Pałac Wiktorii
Teatr Reżyseria: Victoria Street, Londyn, SW1E 5EA
GODZINY pokazów: poniedziałek-środa 7,30, czwartek-Sobota 2.30-7.30
Pokaż czas: 3 godz.
CENY OD: £50

KUP TERAZ RACHUNKI NA OFERCIE BILLY ELLIOT

Mamma Mia

Mamma Mia

Przyjazny i lekki Musical Mamma Mia zebrała wielki konsensus od społeczeństwa na całym świecie. Zaprezentowane po raz pierwszy w Londynie w 1999 w kolejnych latach został wprowadzony w ośmiu różnych językach.

Bohaterem filmu jest Sophie, która ma się ożenić, a kto na małżeństwo chce zgody ojca, ale problemem jest to, że wiemy, kto jest ojcem. Postanawia zbadać między wierszami pamiętnika matki Donny i wreszcie odkrywa, że są 3 możliwe rodzice. W wątpliwość postanawia zaprosić wszystkich trzech. Musical jest zorganizowany wokół pieśni szwedzkiej grupy Abba, że w 1975 napisał piosenkę Mamma Mia, z którego miały nazwę musicalu.

Mamma Mia w Londynie
Nazwa Pokaż: Mamma Mia
Teatr: Książę Walii
Teatr DIRECTION: Coventry Street, Londyn, W1D 6AS
HARMONOGRAMY pokazują: od poniedziałku do czwartku 7,30, piątek 5,00-8,30, Sobota 3,00-7,30
Pokaż czas: 2 godz. 30 min. w
CENY OD: £50
KUP TERAZ RACHUNKI W OFERCIE MAMMA MIA

Muzyczny Upiór opery

Fantom opery w Londynie

Miłośnicy tradycji z pewnością docenią Musical Upiór opery, który został na scenie od ponad dwudziestu lat. Historia, z książki Gaston Leroux, wydaje się, że społeczeństwo nigdy nie męczy i nadal utrzymać przy życiu zainteresowanie historia miłosna.

Bohaterem filmu jest El Fantasma, muzyk, który nosi maskę z powodu deformacji na twarzy i mieszka w podziemiach Opery. Pewnego dnia zakochuje się w piosenkarki Christine, ale jego miłość nie ulega zmianie, wręcz przeciwnie, Kobieta postanawia poślubić Raoul i to pełen gniewu upiór postanawia zemścić się. Kult w historii muzycznej, nie do pokonania, napisany przez Andrew Lloyd Webber i Charles Hart ze współpracą Richarda Stillgoe, emocje dla efektów specjalnych, które proponuje na scenie.

Upiór opery w Londynie

Nazwa SHOW: Upiór opery,
Teatr: jej majestat
Reżyseria THEATER: Haymarket, Londyn, SW1Y 4QR
GODZINY pokazów: poniedziałek 7,30, od wtorku do soboty 2.30-7.30
Pokaż czas: 2 godz. 30 min. w
CENY OD: £50

KUP TERAZ RACHUNKI W OFERCIE PHANTOM OF OPERA

Chicago

Muzyczne Londres w Chicago

Musical Chicago jest przedstawiony po raz pierwszy na Broadwayu w 1975, ale nie był bardzo udany ze względu na fabułę, może bardzo cyniczny o duchu tych czasów. Opowieść opowiada o 1926 opowieść Maurine Dallas Warkins, dziennikarz Chicago Tribune i opowiada tancerz klub Roxie Hart, który zabija własnego kochanka i udało się uniknąć wejścia do więzienia dzięki prawnik Billy Flynn.

To pomoże jej stać się sławny, wraz z innym zabójcą Velma Kelly, również tancerz. Muzyczne odtworzone w Londynie w 2002 ma zachwyci publiczności, z utworzeniem przeszłości nie zbyt odległe, echo sławy amerykańskiego pokazu rzeźbione w zbiorowej wyobraźni i rozbrajania piękno kobiet chciwy i bez skruples. Jako tło muzyczne możemy znaleźć kilka znanych takich jak All That Jazz, Razzle Dazzle, Pan Cellophane.

Informacja o musicalu Chicago w Londynie

Nazwa SHOW: Chicago
Teatr: Teatr Cambridge
THEATER DIRECTION: Earlham Street, Londyn, WC2 9HU
GODZINY pokazów: poniedziałek-czwartek 8,00 PM, piątek 5.00-8.30 PM, Sobota 3.00-8.00 PM
Pokaż czas: 2 godz. 15 min. w
CENY OD: £35

KUP TERAZ RACHUNKI W OFERCIE CHICAGO W LONDYNIE

Król lew

Znany przez wszystkich dzięki animowany film Walt Disney król lew, muzyka król lew został nałożony na społeczeństwo od 1997 w Minneapolis i Broadway i w 1999 w Londynie. Napisany przez Irene Mecchi i Rogers Allers i produktu Walt Disney jest cały czas sukces, dla publiczności nie tylko dzieci, ale także dla dorosłych. To zaskakuje kolorami kostiumów aktorów, które reprezentują zwierzęta lasu i pieśni, z których wiele są napisane przez Elton John i Tim Rice. Bohaterem filmu jest lew Simba, który musi przetrwać ataki jego wuja SCAR, zazdrosny o niego.

Pewnego dnia król, ojciec Simby, traci życie, aby go uratować i Simba ucieka z Królestwa. Każdy myśli, że są martwe, a SCAR koronowany jest królem. Kilka lat później, Simba zabierze z powrotem to Królestwo, które go czeka i zostało zabrane przez podstępu. Musical król lew nadal dreszcz emocji. Zdobył już sześć nagród Tony, został kandydatem do ośmiu Olivier Awards i został wyróżniony jako wydarzenie teatralne w roku, podczas gdy w 2008 w czystej musicalu zaangażowany galá z obecnością brytyjskiej rodziny królewskiej.

Informacje o musicalu The Lion King w Londynie
Nazwa SHOW: król lew
Teatr: liceum
ADRES teatru: Wellington Street, Londyn, WC2E 7DA
GODZINY pokazów: wtorek 7,30, środa-sobota 2,00, 7,30, niedziela 2,00
CZAS pokazu: 2 h 45 min
CENY OD: £50

KUP TERAZ RACHUNKI W OFERCIE KRÓLA LEW W LONDYNIE

Będziemy Rock You

Będziemy Rock You Londres

Musical jest spektakularny, idealny dla miłośników muzyki królowej, ponieważ cały show rozwija się z słynnych piosenek zespołu. Napisany przez Bena Eltona i zaprezentowany po raz pierwszy w Londynie w 2002, który koncercił na świecie i osiągnął sukces na popularności królowej. Fabuła jest niezbędna, pretekstem do honoru rocka i Freddy Mercury.

Cały show jest ustawiony w Planet Mall, uległe przez Globalsoft Corporation, którego szef jest Killer Queen. Tutaj młodzi ludzie nie mają osobowości i muzyka rockowa została zniesiona. Bohaterami są dwaj młodzi ludzie, Galileo (Dreamer) i Scaramouche, którzy muszą zrealizować proroctwo o odrodzeniu skały i pokonać zabójczą królową. Show jest ekscytujące, i daje więcej idei koncert niż teatralnej prezentacji, wspomaga muzyków pewnego kalibru z dekoracjami, które przekształcają katalog Queen i światła są zaangażowane w tworzenie ekscytującej atmosferze.

Informacje o musicalu będziemy Cię w Londynie

Nazwa SHOW: będziemy Rock You
Teatr: Dominium
KIERUNEK teatralny: Tottenham Court Road, Londyn, W7P OAG
Godziny pokazy: da przejrzanej a Sabato 7,30 PM; Mercoledì e Sabato 2,30 PM
CZAS widowisko: 2 h i 40 min
CENY OD: £30

KUP TERAZ BILETY OFEROWANE PRZEZ NAS BĘDZIE ROCK YOU W LONDYNIE

Brudne taniec

Brudne taniec Londres

Dla miłośników tańca, aktywne rytmy lat sześćdziesiątych, kult kina, Musical Dirty Dancing jest idealny. To jest odnowienie homonimiczny film z 1987 grał przez Patrick Swayze i Jennifer Gray. Bohaterami są Baby i Johnny Castle zawarte w amerykańskiej ramce 1963. Ona jest dziewczyną, która jest na wakacjach, jest nauczycielem tańca. Wśród nich miłość będzie się narodziła dzięki pasji do tańca. Musical zajmuje się słynne piosenki filmu jak czy kochasz mnie, Hungry Eyes. Oglądanie aktorów tańczy, to sprawia, że chcesz to zrobić zbyt.

Informacje o musicalu Dirty Dancing w Londynie
Nazwa SHOW: brudne taniec
Teatr: Teatr Aldwych
Reżyseria teatralna: Aldwych London WC2B 4DF
Harmonogramy pokazów: dal przejrzanej Al giovedì 7,30, Venerdì e Sabato 3.00-7.30
CZAS spektaklu: 2 godz 30 min
CENY OD: £39

KUP TERAZ BRUDNE OFERTY TANECZNE W LONDYNIE

Akt siostra

Siostra akt Londres

Zabawny, przyjazny, z ewangelicznego wokalu, muzycznej siostry Act
Napełnia Cię energią. Zaczerpany z tytułowego film Diva film Deloris van Cartier, który uczestniczył w zabójstwo i dlatego policja postanawia ukryć go w klasztorze. Aby nie zostać rozpoznana, musi zachowywać się jak zakonnica, która w większości przypadków jest dla niej trudna, ponieważ nie jest wykorzystywana do życia w ogóle. Nawet tutaj nie może opuścić swojej żyły artystycznej i z tego powodu niefortunny chór staje się ewangelicznym chórem z wielkim sukcesem. Żywotność działki i sceny fascynują publiczności. Muzyka jest napisana przez Alen Menken.

Informacje na temat muzycznej siostry Act w Londynie

Nazwa SHOW: siostra akt
Teatr: Londyn Palladium
THEATER DIRECTION: Argyll Street, Londyn, W1V 1AD
GODZINY pokazów: poniedziałek i wtorek 7,30, środa do soboty 3,00-7.30
CZAS spektaklu: 2 godz 30 min
CENY OD: £50

KUP TERAZ BILETY OFEROWANE PRZEZ SIOSTRĘ ACT W LONDYNIE

Wicked

Niegodziwy Londres

Musical Wicked reprezentuje Dreamlike równolegle do świata oz, opracowany przez pisarza Franka Baum, napisany przez Winnie Holzman i muzyki Stephen Schwartz, uchwalają fantastyczny świat i alternatywny sposób widzenia rzeczy. Fabuła koncentruje się na Elphaba, niegodziwy czarownica Zachodu w historii Wizard of Oz, który nie jest tak naprawdę, co każdy myśli, że jest. Jej historia jest opowiedziana przez dobrą wiedźmę Glinda.

Flashback: Elphaba i Glinda idą razem do magicznej szkoły i kończy się dzieląc pokój. Na początku nienawidzą siebie nawzajem, ponieważ Elphaba jest brzydka i zielona, Glinda jest piękna i kochana przez wszystkich. Z czasem stają się przyjaciółmi. W pewnym momencie Magician chce skorzystać z uprawnień Elphaba, ale odrzuca go i dlatego zmienia ją na złą wiedźmę, a ona znajduje się Vagabond i ucieka. Elphaba jest dobra, a historie zawsze kończą się dobrym zakończeniem: absolutnie niezwykłego. Show z pewnością nie może być pominięte przez tych, którzy od dzieciństwa po opowieści Doroty czerwone buty, aby poznać ukryte strony historii. Musical jest entuzjastyczny i bardzo udany w Ameryce i Londynie.

Informacja o Wicked Musical w Londynie

Nazwa Pokaż: Wicked
Teatr: Teatr Apollo Victoria
KIERUNEK teatralny: 17 Wilton Road, Londyn, SW1 1LL
GODZINY pokazów: od poniedziałku do soboty 7,30, środy i soboty 2,30, 7,30
CZAS spektaklu: 2 godz 30 min
CENY OD: £25

KUP TERAZ RACHUNKI W WICKED OFERTA W LONDYNIE

Smaru

Londres smaru

Kult muzyczny w historii teatralnej. Smar, urodzony w 1970 z fantazji Jim Jakobs i Warren Casey przyszedł być kochany bardzo szybko na Broadwayu. Zamiarem dwóch projektantów było to, że pisanie zabawnej działki, która została ustawiona w latach pięćdziesiątych z młodzieżą z włosami pełnymi żelatyny i tłuste (stąd tytuł).

Muzyczną bazą była gitara i improwizowana obsada. W 1971 Musical jest zmieniony i historia między dwoma młodymi ludźmi staje się przegubowe do punktu otrzymania światowej sławy (również konsekwencją filmu grany przez Johna Travolta). Opowiada o kontrast między Donny i Sandy i odpowiednich zespołów szkolnych, które grają, wiele razy, jeden przeciwko innym. Piosenka, która encorona jego miłość, w której uznają, porównań i wspólników jest „jesteś ten, który chcę”. To bardzo ładne muzyczne i nie można przegapić.

Informacja o musicalu Grease w Londynie

Nazwa Pokaż: smar
Teatr: Piccadilly
Reżyseria THEATER: Denman Street, Londyn, WTV 8D7
HARMONOGRAMY pokazuje: od poniedziałku do czwartku 7,30, piątek 5.30-8.30, Sobota 3,00, 7,30
Pokaż czas: 2 h 10 min
CENY OD: £35

KUP TERAZ OFERTY SMARU W LONDYNIE

Miłość nigdy nie umiera

Miłość nigdy nie umiera Londres

Dwadzieścia trzy lata minęły od pierwszej prezentacji Phantom of the Opera i Andrew Lloyd Webber, to 2010, postanowiła spróbować ponownie Love Never Dies, sequel pierwszego muzycznego tak kochany. Również w fikcji czas biegnie i po dziesięciu latach zasłony otworzyć ponownie w innym kontekście.

Jesteśmy w Ameryce, widmo żyje tu teraz, w świetle dnia. Widać to po ostatnim wyglądzie w paryskich subways. Dziesięć lat później Christine oferuje pracę w Ameryce, ma już syna Gustave. Będzie to środowisko, które po raz kolejny przeniesię pasja bohaterów. Istnieje Wielka intensywność uczuć, jak w pierwszym musicalu, choć wiem, że ustawienie zostało zmienione i poszedł z cierpienia braku akceptacji do cierpienia prywatnej miłości przez długi czas. Ale życie obiecuje drugą szansę, ponieważ „miłość nigdy nie umiera”, a więc Weber otwiera crack w nadziei na widowni Dreamer.

Informacje o musicalu Love Never Dies w Londynie
Nazwa SHOW: miłość nigdy nie umiera
Teatr: Teatr Adelphi
Teatr Reżyseria: Strand, Londyn WC2
GODZINY pokazów: poniedziałek-wtorek 19,30, środa do soboty 14,30, 19,30
CZAS widowisko: 2 h i 30 min
CENY OD: £60

KUP TERAZ RACHUNKI W MIŁOŚCI NIGDY NIE UMIERA OFERTA W LONDYNIE