Wielu uważa, że Anglia i Wielka Brytania to samo, ale należy pamiętać, że mówiąc o Anglii odnosi się do centralnej-południowej części wyspy brytyjskiej. Anglia jest gęsto zaludnioną częścią Wielkiej Brytanii i jest jednym z czterech krajów, które są częścią Wielkiej Brytanii, tutaj poniżej znajdziesz mapę Anglii, gdzie można sprawdzić dokładną pozycję!

Mapa zabytków Londynu

Oto bardzo przydatna Mapa zabytków Londynu, które pozwala zidentyfikować wszystkie punkty największego zainteresowania turystycznego oferowanych przez miasto (Muzea, fontanny, budynki, rzeźby, itp.) Radzimy wydrukować mapę i zabrać ją na zawsze z Tobą! Jak widać miejsc do odwiedzenia w Londynie jest wiele, to jest niemożliwe, aby zobaczyć je wszystkie w mniej niż miesiąc!

Mapa zabytków i muzeów Londynu jest z pewnością niezbędnym instrumentem, aby móc chodzić w Londynie! To pomoże Ci w rzeczywistości znaleźć łatwo i szybko wszystkie muzea i zabytki miasta, unikając obejść bez sensu. Aby uzyskać pełną listę zabytków i muzeów Radzimy odwiedzić następujące linki, które zawierają wszystkie informacje, wśród których ceny, adresy i godziny otwarcia.

Mapa autobusu w Londynie

Na tej stronie znajdziesz mapy głównych tras autobusów w Londynie, niezbędne, aby poruszać się po metropolii w sposób chapelry iw godzinach nocnych. Istnieje również mapa pokazująca, jak dostać się do głównych atrakcji Londynu.

Mapy głównych linii londyńskiego autobusu

Dokumenty są w formacie PDF i zawierają trasy głównych obszarów Londynu!

Mapa linie autobusowe i atrakcje

Dokument jest w formacie PDF i zawiera mapę głównych linii autobusowych w Londynie, które są bardzo wygodne, aby dotrzeć do różnych atrakcji Londynu. (Tower Bridge, budynki Parlamentu, Muzeum Brytyjskie, Tate Modern itp.).

Metro Mapa Londyn

Na tej stronie znajduje się Mapa metra w Londynie lub „Mapa Tube” jak angielski nazywają go. Subway jest prawdopodobnie najszybszym i najprostszym sposobem poruszania się, można wyszukiwać stacje zainteresowania za pomocą pola wyszukiwania poniżej mapy metra, lub można pobrać i wydrukować go mieć kopię z Tobą zawsze!

Nasza Rada jest zawsze poruszać się z mapą metra w Londynie, ponieważ będzie to niezbędne narzędzie do zakwaterowania w Londynie.

Mapa miasta Londyn

Mapa Londynu jest niezbędnym narzędziem dla każdego! W rzeczywistości, miasto jest tak duże i rozległe, że bez mapy jest to bardzo trudne do przeniesienia. Ponadto wiele osób ma już telefon komórkowy wyposażony w Nawigator satelitarny, ale w celu uzyskania dostępu do mapy Londynu nie ma potrzeby płacenia za połączenie z Internetem i, za granicą, ceny znacznie wzrosnąć.
Dlatego Oto Mapa Londynu gotowa do druku!