Ton ciągły rozwój technologiczny przyniósł kilka zmian nawet między usługami finansowymi i otworzył drzwi dla banków cyfrowych.

Ta nowa usługa zrewolucjonizowała relacje między bankami i klientami, dając tym ostatnim wiele korzyści, dzięki likwidacji wielu ograniczeń „dostępu do usług finansowych”.

Wśród wielu zalet, które pozwoliły banków cyfrowych, aby odnieść sukces, następujące wyróżniają się:

1 w dniu Łatwość i szybkość otwierania rachunku bieżącego, to zajmuje zaledwie kilka minut i można zrobić wygodnie z kanapy. Karta jest wysyłana bezpośrednio do domu po kilku dniach na koszty obrazę wobec tego.

2 w dniu Control na żywo budżetu i dostępu do wykazu indywidualnych wydatków, również dzięki natychmiastowym powiadomieniom, z możliwością ustalania budżetów miesięcznych.

3 w dniu Funkcjonalność doniczek oszczędnościowych , co pozwala zaokrąglić w górę wydatków za każdym razem (np. Jeśli wydać £1,99, koszt £2,00 pojawia się na koncie, skutecznie odkładając grosza w „Funduszu moneybox”).

4 w przypadku Łatwe i szybkie zamykanie konta: można to zrobić wygodnie z domu i, zwykle, za darmo.

W związku z tym, jest to idealna usługa dla tych, którzy przemieszczają się za granicą, ponieważ wyraźnie upraszcza proces niezbędny do uzyskania rachunku bieżącego za granicą , niezbędne do zapłaty czynszu, otrzymania wynagrodzenia i wiele więcej.

 

W Wielkiej Brytanii, zwłaszcza w Londynie, „banki tradycyjne” są niezliczone (Barclays, Lloyds, Santander, Natwest, Królewski Bank Szkocji, Hsbc i wiele innych) i oferują bardzo podobne usługi. Jednak, aby otworzyć konto z nimi konieczne jest, aby pokazać się w fizycznej lokalizacji, czekać w kolejce, czy wszystkie przetwarzania dokumentów i nadzieję, że wszystkie wymagania, aby otworzyć konto bankowe z nimi.

Jak otworzyć konto bankowe w Londynie

Często, aby uzyskać wymagane dokumenty, konieczne jest, aby poczekać dni, tygodni, jeśli nie miesięcy i, jak wiemy, czas to pieniądz i nie każdy może sobie pozwolić czekać tak długo. W miastach takich jak Londyn, gdzie pobyt nawet na jeden dzień może kosztować więcej niż £100, o rachunku bieżącym, gdzie można uzyskać wynagrodzenie od razu może dokonać różnicy!

Banki cyfrowe są zatem najlepszym rozwiązaniem, dzięki ekstremalnej łatwości obsługi i szybkości, z jaką można je uzyskać. Wszystko to przekonało kilku ludzi, zwłaszcza tych, którzy przemieszczają się do Wielkiej Brytanii do studiów lub pracy i mają bezpośrednie zapotrzebowanie na rachunku bieżącym płacić czynsz i otrzymywać pensje.

W Zjednoczonym Królestwie nieskończona wojna między bankami cyfrowymi obejmują: REVOLUT, MONZO i STARLING.

Wielu użytkowników, jednak, zastanawiam się, co jest „najlepsze” wśród nich i, z pomocą zaufanego przyjaciela Facebook, proszą codzienne doradztwo do „finansów i benchmarków ekspertów”, które korzystają z sieci społecznościowych.

Podczas gdy Social Media są fantastyczne dla utrzymania przyjaznych relacji na odległość, to lepiej zrezygnować z takich porad i polegać bardziej na dogłębnych badań. Oto kilka odpowiedzi powiązanych ze specyfikacjami technicznymi, porównując 3 firmy, dzieląc porównanie na 4 fazy:

  1. Podróży
  2. Zapisywanie
  3. RACHUNEK BIEŻĄCY
  4. Funkcje

1. PODRÓŻOWANIE PO MIEŚCIE

REVOLUT MONZO Starling

Zagraniczne wypłaty ATM

Wolna Wolna Wolna
Limit wypłat z BANKOMATU £200/miesiąc. Nic więcej jest opłata w wysokości 2 wartości wypłaty. £200/miesiąc.

3 opłata za zagraniczne wypłaty powyżej £200.

£300/dzień. Maksymalnie 6 wypłat dziennie.

Opłata za transakcje zagraniczne

0 0 0
Koszt karty £5 Wolna

Wolna

Prędkość dostawy Do 9 dni roboczych Między 2-7 dni roboczych

Między 3-5 dni roboczych

 

2. OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII

REVOLUT

MONZO

Starling

Zainteresowania

0 1 w doniczkach oszczędnościowych 0,5 AER do £2,000

0,25 do £85,000

Zapisywanie celów Ustawianie budżetów w aplikacji Garnki pozwalają umieścić pieniądze na bok, zabezpieczone przed codziennymi wydatkami

Stwórz do 10 różnych celów wydatkowania, chroniąc pieniądze przed codziennymi wydatkami

 

3. RACHUNEK BIEŻĄCY

REVOLUT

MONZO Starling
Otrzymaj wynagrodzenie Tak Tak

Tak

Obciążenia bezpośrednie

Tak Tak Tak
Bankomaty w Wielkiej Brytanii Bezpłatnie do £200/miesiąc Wolna

Wolna

Płatności

Łatwe płatności w Wielkiej Brytanii i mogą przesyłać pieniądze między 23 krajami Płatność przelewem bankowym lub natychmiastowe wysłanie do innego konta Monzo Zapłać przelewem bankowym. Nie można płacić do PayPal obecnie.
Zamrożenie karty Tak za pomocą aplikacji Tak za pomocą aplikacji

Tak za pomocą aplikacji

 

4. FUNKCJONALNOŚĆ

REVOLUT

MONZO Starling
Bilety Pay Metro Tak Tak

Tak

Bezstykowe

Tak Tak Tak
Natychmiastowe powiadomienia o płatnościach Tak Nr

Tak

Spędziłem pół pensji w „Kawa i baseny”

Nie pokazuje Pokaż Pokaż
Podział wydatków na kategorie i sklepy Tak, spędziliśmy £700 w cappuccino w Starbucks Tak, spędziliśmy £800 na koszulkach z Primark

Nr

Czy zapominasz i tymczasowo straciłeś kartę?

Masz całkowitą kontrolę z aplikacji Lepiej zablokować

Masz całkowitą kontrolę z aplikacji

 

Revolut vs Monzo vs Starling: werdykt

Jak widzieliśmy, nie są bardzo duże różnice między tymi 3 preters. Każdy z nich pozwala sprawdzić dzienne/tygodniowe/miesięczne i zidentyfikować wszelkie nadwyżki kosztów. W przypadku utraty, zamrażanie ich jest łatwe i szybkie, po prostu dostęp do aplikacji… i naciśnij przycisk. To bardzo szybkie i łatwe do płacenia znajomym z dowolnej z tych aplikacji bankowych, too .

Główne różnice?

Wśród funkcjonalność z pewnością istnieją pewne różnice… Na przykład, jeśli jesteś dosłownie jeść swoje wynagrodzenie w Starbucks lub w Pret A Manger, Revolut i Monzo ostrzeże Cię, dając Ci szansę, aby zachować co najmniej swoje następne wynagrodzenie i zysk w fitness.

Pod względem wysyłanie pieniędzy za granicę, Revolut jest prawdopodobnie najtańszą opcją, nie ładuje żadnych kosztów. Monzo i Starling oferują kurs MasterCard, a Starling pobiera prowizję w wysokości około £5.

Dla tych, którzy chcą Zarabiaj coś, Monzo i Starling oferują zarówno interesy z ich rachunku bieżącym. Pierwsze oferty 1, ale trzeba mieć co najmniej £1 000 w jednym z jego łatwy dostęp „garnki”, podczas gdy drugi daje 0,5 na dowolną ilość do £2 000 (0,25 do £85 000). Revolut nie oferuje żadnych stawek.

Kolejną Podstawową różnicą jest to, że klienci Monzo i Starling pozwalają na bezpłatne i nieograniczone ATM wypłaty w Wielkiej Brytanii. Z Revolut można wycofać tylko £200 miesięcznie za darmo.

Jeśli chodzi o połączenie z innymi aplikacjami , Revolut jest najbardziej zintegrowany i pozwala Instant up-Up, uważany za „Prepaid karty debetowej”, idealny dla każdego, kto kocha podróżować.

Podsumowując, wyzwanie jest nadal otwarte… 3 konkurenci zrobi wszystko, aby pokonać siebie nawzajem. Będziemy Cię aktualizować!!!!!