Otwarcie rachunku bankowego (rachunek bieżący) w Londynie jest operacją 5 minut. Jednak jest to łatwe do uruchomienia w każdym problem, że nie możemy otworzyć rachunek, jeśli nie wniesienie baterii i stosy arkuszy, listów i tak dalej.

Dowiedzmy się razem, co naprawdę ma otworzyć konto bankowe w Londynie.
Pierwszą rzeczą, którą należy wiedzieć jest to, że konto bankowe jest FUNDAMENTALne w Londynie, jeśli chcemy pracować w porządku. Wypłata wynagrodzenia będzie faktycznie odbywać się na koncie! (na początku mogą płacić nam czekiem, ale bez zwykłego angielskiego konta będziemy musieli płacić prowizje pensji je zebrać!).

Dokument konieczny do otwarcia konta bankowego

Wiele osób twierdzi, że tylko dowód osobisty, inne niż bez listu od pracodawcy, Bill w imię i nazwisko i paszport nie sprawi, że otworzyć rachunek.
Prawdą jest, że każdy bank i każdy oddział na swój sposób pracy.
PRZEZ prawo tych, którzy właśnie przybyli do Londynu będzie musiał przynieść ze sobą 2 dokumenty, który udowadnia swoje imię i nazwisko (Twoja tożsamość wtedy), a drugi, który udowadnia swój angielski adres. Mój zawiadomienie jest wobec mieć 3 dokumenty wysyłkowe: paszport, upoważnić i dowód osobisty.

Konieczne jest dostarczenie dowodu na adres londyński. W tym celu należy wnieść umowę najmu lub rachunek w imieniu użytkownika.
Klienci z Room Club będą mogli otworzyć konto bankowe w Londynie bez konieczności płacenia rachunku w Twoim imieniu dzięki umowom z naszym partnerem Barclays Bank.

Jaki jest koszt otwarcia konta bankowego?

Wiodących banków angielski (Barclays, NatWest, HSBC, RSB) oferują bezpłatne podstawowe konto bankowe. Jeśli zostaniesz poproszony o uiszczenie opłaty miesięcznej, to dlatego, że dodał usługi do ustawy, że nie trzeba! Zawsze pytaj, aby mieć wolny licznik! (opłaty bezpłatne, bez kosztów miesięcznych)
Płatne usługi obejmują zazwyczaj ubezpieczenie (wypadki, przedmioty takie jak telefony komórkowe itp.) oraz możliwość przerachunku bez płacenia oprocentowania lub płacenia niższą.

Jakie usługi są wliczone w darmowe konto bankowe?

Główne usługi to bankowość internetowa i telefoniczna, karta debetowa (Francuska karta BANKOMATOWA, karta debetowa) i książeczka czekowa. Ważne jest, aby nigdy nie iść pod rachunek, ponieważ w przeciwnym razie będzie płacić za słone interesy